O firmie

Jesteśmy polską firmą istniejącą od 1990 roku. Od lat zajmujemy się produkcją odzieży z wysokiej jakości dzianin. Nasze produkty kierowane są do odbiorców w różnym wieku. Dewiza naszej firmy to dobra jakość i przystępna cena.

Produkcję odzieży reklamowej wprowadziliśmy kilka lat temu wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów chcących dostać indywidualny produkt.
Nasza oferta obejmuje:
-spodnie i bluzy dresowe
-bluzy polarowe
-koszulki, spodenki
-topy damskie
-bieliznę (podkoszulki, kalesony)
Wymienione wyroby szyjemy w różnych fasonach, w pełnej gamie kolorystycznej i rozmiarowej, uwzględniając oczekiwania klientów oraz trendy panujące w modzie.
Jako surowca używamy dzianin krajowych i importowanych: bawełna, elanobawełna, typu polar, typu adidas, jednołożyskowe, dwułożyskowe, drukowane itd.
Opierając się na:
-załodze doświadczonej w szyciu dzianin,
-odpowiednim parku maszynowym (posiadamy overloki 4-nitkowe, stębnówki, overloki z górnym transportem, renderki, gumiarkę i paskarę). Krojownia wyposażona jest w stoł (2x10m) z odsysem.
Zapewniamy:
-wysoką jakość naszych wyrobów,
-niską cenę,
-brak problemów z kurczeniem się,
-możliwość umieszczenia logo klienta na wyrobach różnymi technikami jak haft, nadruk
By wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta i zwiększyć zakres oferowanych usług chętnie nawiążemy współpracę z firmami z kraju i zagranicy. Jesteśmy otwarci na różne rodzaje współpracy:
-zakup wyrobów z naszej oferty,
-przeszycie z powierzonych materiałów,
-szycie wyrobów z naszych dzianin wg projektu klienta.

odzież na każdą porę roku

Bluzy polarowe
Bluzy dzianinowe
t-shirty
Polo
spodnie
Projekty nietypowe
STWÓRZ własny projekt kreator
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies
Zamknij